teisipäev, 7. juuni 2011

Ülimalt veider kokkusattumine Eesti Jooksu projektiga

Võib-olla olete siit sealt kuulnud, et järgmisest esmaspäevast hakkab Eesti Jooksu projekti raames ümber Eesti „vurama“ Sander Hannus. Kokku peaks ümber Eesti tiirlema suunduv Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna tudeng läbima 41 päevaga joostes ca. 1800 km.
See teeb keskmiselt iga päev ühe maratoni. Paras väljakutse! :)

Tema kodulehel ringi luusides avastasin, et Sander jookseb praktiliselt mööda ka minu koduõuest ning mis peamine - tal pole selleks päevaks leidnud endale peavarju.
Mõtlesin siis eile hommikul, et võiks ju hullusele omalt poolt õla alla panna ja Sanderit üks päev enda juures majutada. Et siis mõtlesin päeva peale võtta ühendust ja pakkuda abi, aga…..
sõidan ma siis eile varahommikul rattaga tööle ning keda ma Tallinna Spordihalli juures mööda tänavat liikumas näen?..... Sanderit!!!
Hüppan ratta seljast maha, ütlen et Raivo Äripäeva Maratonitiimist. Sina vist ümber Eesti jooksev Sander ja sulle ma tegelikult tahtsingi täna e-maili saata ja majutust pakkuda!
No mida kokkusattumus? :) Sander ise pärit Tartust ning tõenäoliselt ei ole kunagi eales kolanud mööda teid, mida mööda ma Tallinnas tööle põrutan ja just nüüd täpselt kukub mees mulle tänaval sülle.
Kui see ei ole saatus, siis milline on saatus? Ütleks, et nagu lotovõit!

Igal juhul on kokku lepitud, et Eesti jooksu 27. päeval ehk 9. juulil ööbib Sander minu juures ja vurab järgmine päev juba Neemele. Kuna tegemist on nädalavahetusega jooksen ma tõenäoliselt ka ise vähemalt ühe päeva Sanderiga kaasa. Eestit katnud kuum on külmetanud jalad praeguseks juba ilusti üles soojendanud ja tõenäoliselt näeb mind ka varsti mõne Eesti jooksu stardis.

Aga teie kiigake Eesti jooksu kodukat ja ehk saate isegi Sanderit majutusega aidata või kaasajooksmisega toetada! Hullud peavad üksteist ju toetama! :P7 kommentaari:

dr Holden ütles ...

Võru kandis on iga kell öömaja pakkuda! Hullud ju peavad hulle hoidma!!!

Võite minuga arvestada - isegi kui jooksu graafik ja minu võimalikud ööbimiskohad ei sobi, olen valmis majutuse nö sebima (loe: vajadusel kinni maksma)!!!

Raivo ütles ...

Super, Holden :)
Ma ainult vaatan, et tal ööbimisega seal kandis auk ainult Kogre ümbruses (see aga linnulennul ca. 23 km Võrust lõuna suunas)...

dr Holden ütles ...

Kokkusattumused jätkuvad - tegime täna Rõuge tuuri III etapi rada ja sõitsin kaks korda sealt Kogrõst läbi (teadmata, et see on Kogrõ)!!!

Ja ilmselt jookseb ta samal päeval, kui ratturid III etappi, ehk Läti otsa teevad. Tuuri ja jooksja kohtumine kusagil seal piiriäärsetel aladel on üsna tõenäoline!

Anonüümne ütles ...

Great blog really enjoyed reading it. Have bookmarked you and will check back regular. Please feel free to take a look at my blog...
cheap flights to cebu
Flights to cebu
cebu flights

Unknown ütles ...

Interesting blog I enjoyed the reading!!
Hosting Service

Unknown ütles ...

great step nice article...
Best Advertising Agency

Zenyataa ütles ...

We can without a lot of a stretch re-endeavor the Internet Explorer and in like manner some other webpage page that we need to do as appeared by our choices and penchants by the use of IE. Everything considered, thankful for sharing this information.
Zenyataa shoes